داستان مهدی کهکشان (مهدی گلکسی)

سلام، من مهدی کهکشان هستم و خیلی خوشحالم که شما توی این وبسایت حضور دارین.

حضور شما در اینجا یعنی اینکه احتمالا به کسب و کار اینترنتی علاقه دارین و میخواین کسب و کار خودتون رو راه اندازی کنین و آنلاین باشین.

بابت این موضوع واقعا بهتون تبریک میگم و باور دارم به زودی از اینکه این تصمیم فوق العاده رو گرفتین، به خودتون افتخار میکنین.

من که شخصا عاشق کسب و کار اینترنتی هستم چون بهم آزادی میده و درآمدش حد و مرزی نداره.

 کسب و کار اینترنتی میتونیم هم درآمد خوبی داشته باشیم، هم آزادی زمانی و مکانی داشته باشیم و هم میتونیم با افراد خیلی زیادی در ارتباط باشیم و بهشون با خدمات و محصولاتمون کمک کنیم و در ازاش کسب درآمد کنیم.

من از سال 98کار خودم رو به صورت حرفه ای در زمینه کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ شروع کردم و به کسب و کارهای زیادی خدمات دادم و در طول این مدت، شکست ها و موفقیت های خیلی زیادی داشتم و تونستم تجربیات فوق العاده ای کسب کنم و بایدها و نبایدهای کسب و کار اینترنتی رو یاد بگیرم.

اگه میخواین کسب و کار اینترنتی خودتون رو راه اندازی کنین و اون رو به درآمدهای بسیار بالا برسونین، من و تیم مهدی گلکسی اینجا هستیم تا به شما در این زمینه کمک کنیم و مسیر موفقیت شما رو کوتاه کنیم.

شما میتونین از محتواهای رایگان و پولی ما استفاده کنین تا بتونین نیازهای خودتون رو در زمینه کسب و کار اینترنتی برطرف کنین و درآمد خودتون رو چند برابر کنین.

اگر هم سوال یا مشکلی در مورد کسب و کار یا ایده خودتون دارین، خوشحال میشیم بهتون کمک کنیم!